29 Nisan 2013 Pazartesi

Lego hikayesi -devamı-..

Sonu acıklı biten mini lego hikayenin kahramanlarının başlarına ileriki yıllarda neler geldiği ile ilgili yoğun istek  mesaj ve maillerinden sonra  bu yazıyı yazmayı kendime borç bildim.. işte kader kurbanlarından son haberler..
saftirik tamirci lego hayatının baharında düştü mapusaneye.. 

özgürlüğüne kavuştuğunda artık o eski masumiyet gitmiş, feleğin çemberinden geçmiş, gözleri felfecir okuyan bir tamirci lego gelmiş..


korsan legoya hapis yaşamının koşulları etkilemese bile o da hafiften kafayı çizmiş, eski sözlüsünün boynuz takmasına müteakip artık kimselere güvenemez olmuştu. volta atarken bahçede bulduğu bir akbaba! yavrusunu evlat edinmiş..  pilavlarının içinden çıkan kurtçuklarla besleye besleye  semirttiği akbaba artık onun reel hayatta da can yoldaşıydı artık..gelgelelim lego kıza..bütün olayların sorumlusu lego kızı en son hapishane aracının arkasından dövünürken bırakmıştık.. geçen yıllar onda herhangi bir depresif durum, vicdan azabı gibi duygular yaratmış mı ki aceba?.. hele bakalım neler yapmış..


önce motor sporlarına gönül vermiş.. motor kullanan kızların daha özgür göründükleri felsefesinden yola çıkarak bi dönem motorcu tayfasıyla takılmış..


baktı ülke koşullarında trafikte motorla kendini yeteri kadar özgür hissedemiyor, sonraki istikamet uçuş sporlarına gönül vermiş..gözü bozuk çıkıca onda da vakıf olamamış..


bungee jumping  bile yapmış..


en son avustralya ya safariye  gitmiş.. şimdilik aborjinlerle takılmakta..
anlaşılacağı üzere hayatını yaşıyor..aferin sana lego kız hep böyle ol, umursamaz, hiçbir şeyi kafaya takmayan ve mutlu.. idolümsün..:)8 yorum:

 1. hahahah:)desene olan tamirciye olmuş:)napalım vardır herşeyde bir hikmet.herkes kaderini kendi çizer.bence de afferin lego kıza:)bundan sonra gezi notlarını bekliyoruz efenim:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) değil mi ama napaem.. bi lego kız kadar olamadık.. yok onu dert et, saçma insanlar yüzünden üzül..en güzeli onun yaptığı.. bakarsın ben de katılırım ona seni de alırız yanımıza, 3 lü gezeriz..:)

   Sil
 2. allahıııııım harikaydı sık sık yapmalısın bunları, safari günlükleri mi olur tibette nasıl erdim mi olur olsun da olsun :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) aslında şöyle yapasım var.. bu legokızı alıp dünyanın cennet köşelerine götürüyorum, fotosunu çekip bloga koyuyorum(amelie filmindeki cüce gibi) bi taşla iki kuş..ama elbette sponsor lazım.. lego bana sponsor ol!:)

   Sil
 3. önceki hikayeyi de ilgiyle okumuştum, bu da çok hoşuma gitti. devamını bekliyoruz canım :))

  smrdmr.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler Semracım.. çok sevindim beğendiğine.. bakalım neler olacak lego kıza:)

   Sil

düşünceni paylaştığın için teşekkürler..